Zapojte sa do súťaže: Pomôžte dobrému nápadu a zároveň vyhrajte skvelú cenu

 

Jedna z vecí, ktorá sa Vám bude na razení obkladu ľúbiť je to, koľko Vám táto metóda dokáže ušetriť peňazí. To sa však nepáčí výrobcom obkladov. Tí potrebujú aj naďalej predať čo najviac obkladu, vyrábaného tradičnou veľmi drahou metódou.

Pretlačiť túto revolučnú myšlienku do povedomia je veľmi náročné a preto by som Vás chcel poprosiť o jej zdieľanie medzi svoje okolie.

Nech sa čo najviac ľudí môže dozvedieť o tom, že vyrobiť obklad je tak jednoduché, ako vymaľovať steny.

Pomôžete nám tým dostať razenie obkladu do povedomia ľudí a ušetríte tak svojim známym aj dve tisícky, ktoré by inak dali za klasický obklad kameňa, dreva alebo tehly.

Na zdieľanie tohto povedomia môžete využiť našu aktuálnu súťaž na Facebooku. Ak sa zapojíte do súťaže, tak od nás hneď dostanete zdarma darček v podobe hodnotného Dokumentu. No a zároveň súťažíte o hlavnú cenu raznicu Stamp® lámaný kameň.

Zapojte sa do súťaže a zdieľajte myšlienku razenia obkladu, nech čo najviac ľudí vie, že môžu ušetriť množsvo peňazí a zároveň bývať krásne a moderne.

 

Do súťaže  sa zapojíte prostredníctvom tohto odkazu.

Chcem sa zapojiť do súťaže

 

Výhercu hlavnej ceny vyžrebujeme 7. júla 2017 a oznámime ho na svojej Facebook stránke. Pravidlá súťaže nájdete na tomto odkaze -> https://goo.gl/o4NQxd

 

Pozrite si video:

 

Fotogaléria – referencie:

autor: Michal Fojcík

 

Chcem sa zapojiť do súťaže

 

Michal Fojcik efarby stamp

 

Držím Vám palce.

Michal Fojcík

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu mohol byť aj Váš kurz. Ste organizátorom kurzov a workshopov? Zviditeľnite sa a oslovte verejnosť alebo remeselníkov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia