Zapoj sa do SÚŤAŽE a VYHRAJ túto peknú ručne vyrobenú koženú kabelku v hodnote 30€ …

 

Zapojiť sa do súťaže o peknú štýlovú koženú kabelku slovenskej výroby v hodnote 30€ môže každý, kto splní nasledovné kroky:

  1. krok: Na tejto stránke napísať nižšie do Facebook komentáru svoje meno alebo meno osoby, ktorej by ste výhru chceli dopriať.  ( osoba musí byť riadne označená pomocou @ )
  2. krok: Verejne zdieľať tento článok  na svojej Facebook nástenke so slovami – Zapojila som sa do súťaže o koženú kabelku od Miss Michelle.

Súťaž o štýlovú kabelku slovenskej výroby trvá dva týždne – so začiatkom od 25. mája 2016 do 8.júna 2016 24:00 hod. Výherca bude vyžrebovaný dňa 9.júna Ak splní všetky potrebné náležitosti bude kontaktovaný o spôsobe a mieste doručenia.

Kabelku do súťaže poskytol slovenský výrobca kabeliek Miss Michelle. Kabelky z kože značky Miss Michelle sú originálne a jedinečné nakoľko sa vyrábajú len v malom počte.

Informácie o kabelke Paris:

Krásna veľká kabelka, kombinácia vystuženého textilu a pravej kože. Textil je s motívom Paríža ( Eiffelovky, Víťazný oblúk ), koža je béžovej farby. Zmestí sa sem formát A4, zapínanie na zips, podšívka z cambrelly, vnútri dve vrecká. Ramená sú do ruky aj na rameno.

Rozmery:

Výška – cca 30 cm, dĺžka – cca 35 cm, šírka – cca 15 cm, dĺžka ramena – cca 65 cm.

Chcete vedieť viac o Miss Michelle? Pozrite si jej tvorbu na webe tu – MissMichelle.sk 

9.júna – koniec súťaže. Výhercom sa stala – Miroslava Kučerová. Gratulujeme.

foto:

kozena kabelka miss michelle Paris kabelka (2) kabelka (9)

Sleduj našu stránku na Facebooku – Podporme remeslá na Slovensku, súťaže budú pravidelne. Ďalšia už čoskoro.

Vyjadri svoj názor

x diskusia