Výroba krbov, vložiek, kotlín, prenosné ohniská

 

Naša firma sa venuje výrobe krbových vložiek, krbových dvierok na otvorené krby vyrábané na mieru, výmenníkov na komíny, teplovzdušných pecí na vykurovanie dielni hál skladov skleníkov , kotlín na guláš, grilov, prenosných ohnísk, udiarní, a rôznych iných výrobkov na objednávku podľa prineseného návrhu podľa fotografie.

Odporúčame :  Aneta Šuhajdová: Na práci si dávam veľmi záležať, aby bola precízna a vypracovaná k dokonalosti

Pri výrobe hlavne dbáme, aby naše výrobky boli kvalitné, dobre vyzerali a hlavne plnili účel, na čo sú určené. Čo je veľmi dôležité pri dnešnej ponuke na trhu. Nielen vyrobiť veľa nech sa rýchlo predá, ale aby bol aj zákazník spokojný a poslal k nám aj svojich priateľov a známych.

Pridávam niekoľko fotografii a video o našich výrobkoch. Kotlina na guláš vyrábaná z 1,5 mm hrubého plech s reguláciou prívodu vzduchu, ktorá je pri varení veľmi dôležitá. Pomocou regulácie vzduchu dokážeme zmenšiť plameň, tým dosiahneme, že sa nám nevarí pokrm tak prudko a neprihára.

Ale nie každá kotlina túto reguláciu má a nie vždy takto funguje, presvedčte sa sami.

Kontakt: www.krbovevlozkynamieru.sk

kotliny na mieru

autor: Michal Vlčko

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia