VINOBRANIE 2016, dňa 30.9.2016 na Námestí A.H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši

 

Vážený trhovník!

Mesto Veľký Krtíš a Mestské kultúrne stredisko organizuje v roku 2016 tradičné podujatie VINOBRANIE 2016, dňa 30.9.2016 na Námestí A.H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši, spojený s bohatým kultúrnym programom. Pre spestrenie podujatia by nás potešila vaša účasť na jarmoku, ktorý je súčasťou tohto podujatia.

V prípade záujmu o miesto je potrebné vyplniť prihlášku a zaslať ju na uvedenú adresu do 31. augusta 2016.

Prihlášku si stiahnete tu =>  vinobranie prihláška

Organizačné pokyny pre účastníkov podujatia:

– na toto podujatie poskytujeme priestory zdarma, aj pripojenie na elektricitu, pokiaľ to uvediete do požiadaviek v prihláške, doplniť odber, čo všetko bude zapojené.

– na toto podujatie Vám oznamujeme, že miesto je potrebné si rezervovať vopred. Je potrebné sa prihlásiť znovu, nie je platná prihláška z iného jarmoku. Stačí sa prihlásiť emailom : daniela.hudekova@velky-krtis.sk, alebo priloženou vyplnenou prihláškou.

Ak sa zmenia Vaše údaje (dĺžka stánku), ktoré ste uviedli vo Vašej prihláške prosím nahláste tento stav na tel. č. 047/4812140. Je potrebné uviesť aspoň približnú dlžku vášho stánku, kvôli správnej rezervácii miest. Je dôležité nahlásiť aj počet áut, prípadne ŠPZ na ktorých prídete, kvôli zabezpečeniu parkovania. Začiatok predaja je od 12:00 hod. do 22:00 hod. Je len na účastníkovi, či ukončí účasť na jarmoku pred oficiálnym ukončením jarmoku.

Organizátor bude rezervovať predajné miesto len uchádzačom, ktorí sa nahlásia vopred. Miesta sa priraďujú podľa dátumu došlej pošty alebo mailu.

V prípade doplňujúcich otázok prosím volajte pani Hudekovú 047/4812140

vinobranie 2016 Velky Krtis

 

Ste organizátor podujatia?

Dajte nám o ňom vedieť na info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Vyjadri svoj názor

x diskusia