Veľtrh WOOD-TEC 2017: Výrobcovia, stroje, ručné náradie a ďalšie potreby pre remeselníkov

 

V utorok 31. októbra začne na brnenskom výstavisku 15. medzinárodný veľtrh pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel WOOD-TEC. Zastúpenie drevospracujúcích strojov je na tomto ročníku vynikajúce. Vystavujú takmer všetci výrobcovia a dovozcovia strojov pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel, bude zastupenych vyše 200 obchodných značiek. Plocha expozícií pre tradičných vystavovateľov narástla zhruba o 20 percent.

Odporúčame :  Fotogaléria: Vladimír Kostelanský a jeho tvorba nožov a sekier. Pri jej prehliadnutí sa zamiluje každý chlap

Tradične sa veľtrhu WOOD-TEC zúčastňujú taktiež vystavovatelia s ručným náradím, a to ako pre profesionálov, tak aj pre domácich majstrov. Pre remeselníkov bude tiež zaujímavý pavilón A2, kde sa budú prezentovať vystavovatelia kovania, lepidiel, farieb, povrchov a ďalšieho sortimentu využiteľného na výrobu drevených výrobkov.

Veltrh WOOD-TEC 2017 3

Na veľtrhu budete vidieť aj prvky nastupujúcej novej priemyselnej revolúcie tzv. Priemyslu 4.0, to je automatizácia, robotizácia a digitalizácia. V praxi to znamená, že výrobcom sa otvárajú nové možnosti na rozšírenie výroby a vyššej efektivite aj pri súčasnom nedostatku kvalifikovaných pracovných síl. Automatizácia, robotizácia a digitalizácia znamenajú tiež cestu k lepšiemu pracovnému komfortu, príjemnejšiemu ovládaniu strojov a vyššej bezpečnosti práce.

S automatizovanými a robotizovanými riešeniami prichádzajú takmer všetci vystavovatelia. V pavilóne “V” budú vystavovať aj výrobcovia a predajcovia nástrojov a ručného náradia. Prezentáciu strojov dopĺňajú vystavovatelia komponentov pre výrobu nábytku v pavilóne A2, tento pavilón je úplne zaplnený. Návštevníci tu nájdu aj expozície vysokých škôl, asociácií, WOOD-TEC Arénu, expozíciu WOOD-TEC Award alebo putovnú výstavu “Nadácia drevo pre život”.

Nové trendy v spracovaní dreva a výroby nábytku budú tiež predmetom sprievodného programu. Hneď v úvodnej diskusii (31.10. Od 11:00 hod. vo WOOD-TEC Aréne) tieto témy otvoria zástupcovia odborových asociácií, vysokých škôl a hospodárskej komory. Záujemcom o cestu k vyššej produktivite pomocou technológií potom odporúčame návštevu 1. novembra – technologický deň, predovšetkým programový blok od 11 hodiny, kedy sa budú predstavovať v krátkych celkoch konkrétne riešenia pre spracovateľov dreva a výrobcov.

Veltrh WOOD-TEC 2017 1

Odporúčame :  FOTOGALÉRIA: Jozef Chromek a jeho drevené sovičky šťastia. Máte už aj vy svoju sovičku?

Počas druhého novembrového dňa ponúkne WOOD-TEC Aréna okrem iného odlišný pohľad na dosiahnutie vyššej produktivity – outsourcing (od 13:00 hod.), ktorý je určený predovšetkým pre živnostníkov a menších výrobcov. Na posledný deň veľtrhu je pripravený špeciálny program pre študentov odborných stredných škôl, pre ktorých sú pripravené ponuky na uplatnenie v konkrétnych firmách alebo možnosti štúdia.

Veltrh WOOD-TEC 2017 2

On-line nákup vstupenky je najvýhodnejší

Veľtrh WOOD-TEC 2017 je otvorený od 9:00 do 17:00 hod., v posledný deň v piatok 3. novembra do 16:00 hodiny. Návštevníci ho nájdu v pavilónoch “A2” a “V”, parkovanie je možné v areáli výstaviska v tesnej blízkosti oboch pavilónov. Na najvýhodnejšie vstupné v cene 140 českých korún – dosiahnu návštevníci, ktorí si kúpia vstupenku na webových stránkach veľtrhu. Zvýhodnené vstupné za 80 českých korún majú organizované školské skupiny, ktoré navyše v piatok môžu veľtrh navštíviť zdarma.

Viac informacií nájdete na => www.wood-tec.cz

Chcem si zakúpiť vstupenku

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia