V Levoči bol otvorený stály Jarmok pod radnicou. Ponúka sa tu priestor pre remeselníkov

 

Dňa 14. 05. 2016 bol v Levoči v priestoroch mestskej radnice slávnostne otvorený stály Jarmok pod radnicou. V priestoroch sa nachádza stála predajná expozícia približne 40 – tich subjektov.

Projekt je organizovaný občianskym združením Levočský kreatívny spolok, O. Z. V súčasnosti radi privítame ďalších vystavovateľov a predajcov, predovšetkým takých, ktorí sa venujú tradičným slovenským remeslám, umeniu, ale i akejkoľvek inej autorskej tvorbe (napr. hudobnej, literárnej, atď.)

Odporúčame :  Vianočné trhy 2016 v obci Malachov

Obrovskou výhodou nášho projektu je to, že autori sa nezúčastňujú výstavy/predaja osobne, ale sprostredkovane – prostredníctvom pracovníkov a dobrovoľníkov občianskeho združenia – a teda môžu všetok svoj čas venovať tvorbe, alebo inému zamestnaniu, resp. doterajšiemu statusu ( rodičovstvu, zaslúženému oddychu na dôchodku, osobnej starostlivosť o inú osobu a pod.).

Ďalšie pozitívum vidíme v tom, že zákazníci si môžu osobne prezrieť, ohmatať a trebárs i ovoňať (grin) naše krásne výrobky, čo je prostredníctvom napr. internetu nemožné. Momentálne pracujeme na ďalších projektoch združenia, a to predovšetkým na realizácii tvorivých dielní, ktoré plánujeme spustiť v rovnakých priestoroch už na jeseň tohto roku.
Príďte i Vy zažiť genius loci v krásnych historických priestoroch nášho Jarmoku pod radnicou.

Kontakt: 0908735176

Facebook fan page: Levočský Kreatívny Spolok, O. Z.

Krátke video:

autor: Levočský kreatívny spolok O.Z.

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia