Slovák, ktorý stavia zrubové domy po Európe, ale aj doma na Slovensku

 

Ľubomír Paulíny zachováva remeslo našich predkov. Zaoberá sa výstavbou zrubových domov, altánkov, záhradných doplnkov a krovov. Je súkromná osoba – remeselník.

Toto remeslo je moja práca a zároveň hobby, čiže snažím sa ľuďom ukázať kvalitu. Moje skúsenosti a referencie nájdeme po celom Slovensku, Rakúsku, Maďarsku. Rok som strávil v Nórsku. Referencií je viac než dosť.

Odporúčame :  Zapojte sa do súťaže: Pomôžte dobrému nápadu a zároveň vyhrajte skvelú cenu

Kedže som súkromná osoba, moje ceny  sú priateľnejšie aj pre ľudí. Ostatné firmy ľuďom ponúkajú zbytočne predražené stavby, keďže väčšina z nich počíta projekty na plochu m2 obytnej plochy. Ja počítam projekt od objemu m3 spotreby dreva + robota, samozrejme záleží od zložitosti projektu.

Nestaviam sériovo, pričom každý zrubový dom je iný a záleží podľa majiteľa, aký si zadá projekt stavby. Preferujem osobné stretnutia, kde môžem predviesť plne moju kvalitnú prácu.

V prípade záujmu ma kontaktujtewww.staviamzruby.sk

Ukážky mojich prác:

zrubovy dom 1

zrubové domy

zrubovy dom 3

zrubovy dom 4

zrubovy dom 5

 

Autor: Ľubomír Paulíny

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia