Slavomír Dlubač: Osud sa s ním nemaznal, nevzdal sa a bojuje. Podporme spoločne jeho projekt!

 

Pred necelými šiestimi rokmi sa stala jedna nepríjemná udalosť, s ktorou nikto nerátal. Zmenila životy nielen samotnému Slavomírovi, ale aj celej jeho rodine. Od tej doby sa museli zmeniť všetky ich plány, aj práca. Celé to začalo silnou mozgovou príhodou u manželky, vyčerpanie a stres si zobralo svoju daň aj u Slava, ktorý mal o pol roka na to úraz pri pílení stromov. Od tej doby zostal pripútaný na invalidný vozík. S jeho pevnou vôľou a odhodlaním,  by mohol byť vzorom nejednému zdravému človeku.

Zrútil sa nám celý svet

Aby mali z čoho žiť a súčastne aj nemyslieť na nepriaznivú situáciu v rodine, sa Slavomír Dlubač rozhodol manuálne pracovať. Zaujala ho práca s kameňom a drevom, ku ktorej mal aj v minulosti blízky vzťah. V súčasnosti neváha a zapojil sa aj do projektu od Silver start up, v ktorom prosí o pomoc, aby ho ľudia podporili a mohol si tak dokúpiť potrebné vybavenie do svojej dielničky. Veríme, že verejnosť nezostane bezcitná a prispeje na dobrú vec.

Celý príbeh Slavomíra Dlubača a jeho tvorbu si môžete dočítať na tomto webe – https://silverstartup.sk/sk/projekt/najkrajsi-kamen-a-drevo/

Príbeh Slavomíra si vypočujete v tomto  krátkom videu:

 

Slavomír Dlubač pri práci:

 

Chcem podporiť Slavomíra Dlubača

 

Článok vznikol za spolupráci s portálom https://silverstartup.sk, ktorý podporuje projekty zručných ľudí.

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia