Saunovanie v prírode. Bližšie k prírode

 

Saunovanie v prírode u nás stále nie je príliš rozšírené. A je to škoda. V severských krajinách sa so saunami stretnete takmer pri každom jazere alebo fjorde. Aj v Rakúsku často vyžívajú vonkajšie scenérie pre wellness oázy. U nás sa doposiaľ sauny prevádzkujú najmä v uzavretých priestoroch vo vnútri budov, ak však umiestnite saunu von, do vhodného prostredia, získava saunovanie úplne novú dimenziu.

Odporúčame :  Predaj vlastných výrobkov na jarmokoch a trhoch bez živnosti. Prečítajte si podmienky k predaju

Možnosť osvieženia na čerstvom vzduchu, spojenie saunovania s prírodou, využitie prírodných zdrojov – vody z potoka,  snehu alebo relaxácie pod konármi vysokých stromov.

Plamene v kachliach plápolajú, v okolí sauny sa preháňa vietor, poletujú snehové vločky a Vy si zahrievate svoje telo. Ide o naozaj zážitkové saunovanie. Wellness záhrady, saunové parky a sudové sauny v prírode, tak to je budúcnosť.

Naše sauny

Vynikajú svojou mobilitou, priestorovou nenáročnosťou a aj tým, že nutne nevyžadujú pripojenie k elektrine. Sú veľmi romantické aj praktické, obzvlášť ak sú vybavené kachľami na drevo.

Vyrábame pre Vás

Sauny vyrábame na zákazku, môžete si sami zvoliť farebný odtieň krytiny, povrchovú úpravu dreva a rozmer sauny. Ďalej si môžete určiť typ vykurovania, záleží len na vás, či sa rozhodnete pre pec na drevo alebo na elektrinu. Čo sa týka typu sáun, môžete si vybrať zo širokej ponuky.

Drevo a výrobu používame severský smrek alebo céder. 

Vieme čo vieme

V našej produkcií Vám vieme zaručiť rýchle dodacie doby, kvalitu, záručný a pozáručný servis, odborné poradenstvo, prijateľné ceny.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na : info@sudove-sauny.sk

alebo na mobil  – 0944 282 226

web: www.sudove-sauny.sk

sudova sauna

sudove sany 1

 

 

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

Vyjadri svoj názor

x diskusia

Pridaj komentár