Ručne vyrábané drevené motýliky a manžety

 

Aj takto nás vnímajú naši fanúškovia, po prijatí takéhoto mailu nám srdiečko poskočí od radosti 🙂

Dobrý deň, veľmi ma zaujali články na Vašej webovej stránke kde prezentujete lokálnych umelcov. Dovolte,aby som Vám ponúkla ďalšieho velmi šikovného mladého človeka, Martina Kuruca, ktorý sa rozhodol svojimi šikovnými rukami prispieť do Slovenskej tvorby výrobou dizajnových štýlových drevených motýlikov.

Odporúčame :  Peter Velička: Kachlová pec navodzuje duševnú pohodu

S ich výrobou začal iba pred zhruba pol rokom ako hobby na podnet svojej kamarátky, ktorá mu položila otázku či by jej vedel vyrobiť dreveného motýlika. Začal sa tým hlbšie zapodievať, prezrel si všetky dostupné informácie na internete a to čo videl sa mu nepáčilo, prislo mu to málo nápadité a fádne. Rozhodol sa preto prísť s niečím novým a ponúknuť trhu to čo tu pred tým nebolo – dizajnové motýliky vymykajúce sa z priemeru kvalitným materiálom a dizajnom, ktoré svojmu nositeľovi dodajú šmrnc a originalitu. Vo svojej práci verí, že život je o detailoch a na nich práve záleží. Aj drevený motýlik je detail ale dokáže rozžiariť celý outfit  a zvýrazniť osobnosť svojho nositela.

Každý jeden kus je ručne vyrobený z masívu drevín ako je dub, buk, jaseň či exotického dreva meranti.Na výrobu sa používa zásadne prírodný materiál a motýliky sa potom dozdobujú buď to prírodnou kožou alebo luxusnou textíliou. Všetko sa robí zásadne ručne, a tým že sa každý motýlik pripravuje z iného kusu dreva, ide o jedinečnú kresbu a unikát. Neexistuje kópia. Kazdý je originál. Presne tak ako človek.

Cielovou skupinou sú všetci štýloví ľudia, teda nielen páni. Ak sú dámy, dosť odvážne, tak ako dáma, ktorá mu prvotne vnúkla tento nápad, aj ony dokážu svoje okolie zaujat a vniest do svojho šatníka niečo nové.

Ako bonus pre všetkých kupujúcich sú Woodoo drevené motýliky balené v krabičke vystlanej drevenými hoblinami a pre skutočných fajnšmekrov je možnosť zakúpiť si aj ručne vyrábanú drevenú krabičku na magnetické uzatváranie.

Odporúčame :  Výstava Majstri majoliky dnes II. prichádza aj do Košíc

Najnovšou novinkou su manžetové gombíky vyrobené z pravého orechového dreva, ktoré majú podčiarknuť eleganciu svojho nositeľa. Vsadené sú do platničky striebornej i zlatej farby.

Takúto krásu by bolo škoda neukázať svetu a preto ich môžu potencionálni zaujemcovia nájst na Facebooku pod názvom Woodoo – dizajnove drevene motyliky

Link na kontakt, kde nás nájdete :

https://www.facebook.com/pages/Woodo

A prečo takýto názov?

Vznikol veľmi spontánne, bolo to niečo čo autora napadlo ako prvé.

Slovo woodoo sa spája s niečím magickým, zároveň v sebe skrýva slovo wood, teda drevo po anglicky a “oo” ako citoslovce údivu z krásneho dreva.

Ak Vás tieto výrobky zaujali, dajte mi prosim vedieť, prípadne ak Vám je potrebné zaslať pár motýlikov na nafotenie.

Všetky fotografie viete nájst na Facebookovej stranke Woodoo

dreveny motylik

dreveny motylik na mieru

dreveny motylik rucna praca

rucna praca motylik z dreva

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia

Pridaj komentár