PRIESKUM: Umeleckí remeselníci, prosíme vás o pomoc. Pomôžete nám?

 

Na to, aby sa podmienky v umeleckých remeslách na Slovensku postupne menili k lepšiemu, je potrebná chuť, vytrvalosť, informácie, osveta a hlavne záujem od remeselníkov z bežného života. Chuť máme a vytrvalosť taktiež, ale chceme vedieť a poznať ľudí, ktorým je to určené. Aby sa nestal prípad, ktorý nakoniec nenájde ani minimálnu spätnú väzbu – lebo niekde sa stala chyba. Preto verejne diskutujme, hľadajme spôsoby, spájajme sa.

Prejdime od “krčmových rečí” a komentárom “však to všetci vedia” k reálnym činom

Áno mnoho z vás si teraz pomyslí, však to je jasné ako facka, kto chce zas čo vedieť? Ale spýtajme sa sami seba – kedy sa nás niekto spýtal otázky na tému “umelecké remeslá”? Za akým účelom to bolo? V krčme pri pive alebo to bolo seriózne jednanie?

My taktiež toho mnoho vieme a tušíme – no sú to subjektívne názory iba jednej strany – nás. Na to, aby sme mohli konať ďalšie kroky na rozvoj a udržanie umeleckých remesiel, potrebujeme priamo informácie od ľudí z fachu. Teda vás umeleckých remeselníkov. Prispejte vašimi názormi a skúsenosťami nech sú akékoľvek. Iba tak môžeme spoločne zistiť tie najväčšie problémy v praxi a postupne ich začať riešiť. Ako jeden klasik povedal „Už včera bolo neskoro”.

Najhoršie je byť ticho. Alebo sťažovať sa tam, kde ma nikto nepočuje.

Prosíme o vyplnenie. Aj váš názor je dôležitý:

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia