Overený remeselník: Viliam Pažitný – práca s kožou, výroba kožených doplnkov

 

Činnosť remeselníka: Mojím koníčkom je koža a všetko možné aj nemožné z nej. Rád skúšam nové veci a máločo považujem za vyslovene nemožné, ak je dostatok času. Som otvorený každej výzve. Pracujem len s pravou kožou a všetko riešim len ručne s použitím mojich nástrojov a nie strojov.

Materiál s ktorým pracuje: pravá koža

Tvorba: peňaženky, rôzne púzdra na všetko možné, kabelky, aktovky, kufríky, pomôcky, opasky, držiaky, púzdra na okuliare, obaly na mobil, veci pre motorkárov, bedne proti odposluchu, a v závere aj zdobenie kože

webstránka: https://www.facebook.com/vsetko.z.koze/

kontakt: 

Mesto: Dunajská Lužná / Bratislava

Tvorí od: 2014

Fotogaléria prác:

 

 

“Overený remeselník” sa môže stať každý remeselník, ktorý sa aktívne podiela a pravidelne prezentuje svoju tvorbu v našej skupine na Facebooku – Podporme remeslá na Slovensku. Tu má svojich zákazníkov, ktorí sú spokojní s jeho prácou a odporúčajú ho. “Overeného remeselníka” vyberajú členovia skupiny po ich osobnej skúsenosti. 

 

Tu mohol byť aj Váš článok. Ste organizátorom podujatia? Zviditeľnite sa a oslovte verejnosť alebo remeselníkov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia