Overený remeselník: Mirka Bajkai – práca s drevom+kovom, výroba drevenných doplnkov

 

Činnosť remeselníka: Kto som ? Miriam alebo Mirka alebo Čarovnica ? Pomaly ale isto si zvykám na toto oslovenie a vždy mi vylúdi úsmev a dobrú náladu. Pre mňa je to stále zázrak, že dokážem pomocou mojej práce milých drevených srdiečok s malým príbehom do dreva vyrezaným, osloviť ľudí a dať im kus šťastia, snenia, rozprávky 🙂 Moja tvorba je rozmanitá, od kovu, cez maľbu, až k drevu a gro mojej momentálnej práce tvoria hlavne malé drevené srdiečka so sprievodnými krátkymi veršíkmi … pre potechu. To je Čarovnica ?

Materiál s ktorým pracuje: drevo, kov, kameň, hodváb, hlina, maľba, a SLOVÁ

Tvorba: sochy, reliéfy, obrazy, hodvábne doplnky, šperky, nádoby, návrhárstvo, poézia, dekoračná a aj úžitková tvorba, atď.

webstránka: www.facebook.com/Čarovnica

kontakt: 

Mesto: Rimavská Sobota

Tvorí od roku: 2000

Odporúčame :  Miriam Bajkai: Nie som umelec 🙂

Fotogaléria prác:

autor: Miriam Bajkai

 

„Overený remeselník“ sa môže stať každý remeselník, ktorý sa aktívne podiela a pravidelne prezentuje svoju tvorbu v našej skupine na Facebooku – Podporme remeslá na Slovensku. Tu má svojich zákazníkov, ktorí sú spokojní s jeho prácou a odporúčajú ho. „Overeného remeselníka“ vyberajú členovia skupiny po ich osobnej skúsenosti. 

 

Tu mohol byť aj Váš článok. Ste organizátorom podujatia? Zviditeľnite sa a oslovte verejnosť alebo remeselníkov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia