Overený remeselník: Emília Papíková – hačkovanie má v rukách, recyklácia textilu

 

Činnosť remeselníka: Typicky ženskú činnosti, ktorú v našej rodine ovláda každá žena- hačkovanie- mám v “rukách ” od 10 rokov. Popri deťoch som preniesla túto techniku do recyklácie textilu a naplno využívam svoju tvorivosť a fantáziu. Je to pre mňa relax a naplnenie v jednom. Rada prijímam nové podnety na tvorbu od zákazníkov. Viem doladiť farebnosť aj rozmery podľa potrieb interiéru.

Materiál s ktorým pracuje: recyklovaný textil, prútie, jutové a ľanové špagáty, drevo.

Tvorba: Koberčeky, podsedáky, prehozy na kreslá, košíčky na drobnosti, jednoduché kabelky štvorcového a pufového tvaru, obrazy z textilu, nástenné dekorácie

Webstránkawww.facebook.com/MamkinSen/

Kontakt: emilia.papikova@gmail.com

Mesto: Martin

Tvorí od roku: 2013

Fotogaléria prác:

 

autor: Emília Papíková

 

 

„Overený remeselník“ sa môže stať každý remeselník, ktorý sa aktívne podiela a pravidelne prezentuje svoju tvorbu v našej skupine na Facebooku – Podporme remeslá na Slovensku. Tu má svojich zákazníkov, ktorí sú spokojní s jeho prácou a odporúčajú ho. „Overeného remeselníka“ vyberajú členovia skupiny po ich osobnej skúsenosti. 

 

Tu mohol byť aj Váš článok. Ste organizátorom podujatia? Zviditeľnite sa a oslovte verejnosť alebo remeselníkov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

 

 

Vyjadri svoj názor

x diskusia