Otvárame prihlášky do druhého ročníka programu ArtBees. Ženy, ktoré tvoríte pod vlastnou značkou – registrujte sa

 

Ženy, ktoré podnikáte a tvoríte vlastné značky, srdečne vás pozývame do druhého ročníka motivačného a vzdelávacieho programu ArtBees!

Projekt odštartuje v októbri 2017 a podporí celkovo 150 žien z Českej republiky a Slovenska, ktoré podnikajú minimálne rok až päť rokov s vlastnou značkou v oblasti priemyselnej výroby, dizajnu či zdravého životného štýlu.

Otvarame prihlasky do druheho rocnika programu ArtBees 1

Čo v programe ArtBees získate?

ArtBees je motivačne vzdelávací program, v ktorého priebehu si osvojíte a prehĺbite svoje podnikateľské, marketingové a ekonomické myslenie a znalosti týkajúce sa produktu, jeho hodnoty, cenotvorby, klientely, komunikácie a značky. Naučíte sa prezentovať seba a svoj produkt a dozviete sa, ako ďalej rozvíjať svoje podnikanie.

Ako bude prebiehať?

Program je koncipovaný ako online akadémia s webinármi, ktoré sú vedené expertmi z rôznych oblastí podnikania. Čakajú vás tiež spoločné stretnutia formou boot campov, ale aj mentoringu od podnikateľov a koučov, ktoré budú prebiehať v niekoľkých regionálnych skupinách.

Na výber máte z dvoch typov programov s dĺžkou štyroch alebo siedmich mesiacov podľa toho, v akej fáze sa vaše podnikanie nachádza:

Skupina “Fénixová” prijme spolu 110 účastníčok, ktoré majú minimálne ročné skúsenosti s podnikaním a obrat aspoň 150 tisíc českých korún za rok (*približne 5 725 eur). Štvormesačný vzdelávací program prebehne v dvoch semestroch (október 2017 až január 2018 alebo február 2018 až máj 2018) a ponúkne spoločné intro stretnutie účastníčok s workshopmi a podnikateľskou on-line akadémiou vedenou odborníkmi z oblasti finančného riadenia, predajných zručností, marketingu či sociálnych sietí. Kurzový príspevok účastníčok činí 1 000 Čk (*pre Slovensko 39 eur).

Skupina “Jednorožci” pre 40 účastníčok je určená predovšetkým ženám v 2. až 5. roku podnikania s ročným obratom minimálne 600 tisíc korún (*priližne 22 903 eur). Pre túto skupinu je pripravený sedemmesačný program od októbra 2017. Ten začína dvojdňovým boot campom, na ktorý nadviažu vzdelávacie kurzy v on-line akadémii (október 2017 až február 2018) a štyri mentoringové stretnutia v regionálnych skupinách (november 2017 až marec 2018). Program zavŕši druhý dvojdňový boot camp (apríl 2018). Kurzový príspevok účastníčok predstavuje 6 000 Čk (* priližne 229 eur).

Nadchol vás program a máte chuť sa do neho zapojiť?

Neváhajte a vyplňte predbežnú prihlášku na internetových stránkach projektu, kde nájdete aj bližšie informácie o projekte.

Chcem sa zapojiť do programu

 

Teší sa na vás partneri projektu Múdre podnikanie žien, ArtBee a spoločnosť Coca-Cola.

 

Otvarame prihlasky do druheho rocnika programu ArtBees 2

Otvarame prihlasky do druheho rocnika programu ArtBees 4

 

*Prepočet kurzu Českej koruny a eura bude podľa aktuálnych kurzov – prepočet kurzu.

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

 

Vyjadri svoj názor

x diskusia