Nitriansky vínny festival 6. – 7. novembra na Nitrianskom hrade

 

Nitriansky vínny festival naleje kvalitné vína ale aj zabaví príjemnou jazzovou atmosférou v uličkách historického podhradia Nitry.

Nitriansky vínny festival sa stáva v meste pod Zoborom obľúbenou tradíciou. Pre tých, ktorí si nenechali ujsť ani minulé ročníky máme dobrú správu – ochutnávka bude opäť v štýle “All inclusive”.

Pôžitky z pitia voňavých tekutých plodov poctivej vinohradníckej práce a vinárskeho kumštu znásobí jazzový program. Slávnostný štart sme načasovali na piatok 6. 11. o 16.00 hodine na Pribinovom námestí.

Festivalová ochutnávka potrvá v historických uličkách a legendárnych pivniciach nitrianskeho podhradia do 22.00 hodiny a pokračovať bude v sobotu 7. 11. od 12.00 do 22.00 hodiny.

2 dni “vína a jazzu” budú plné chutného občerstvenia a domácich špecialít a preto si nezabudnite poznačiť veľkým červeným písmom vo vašom kalendári termíny 6. – 7. november 2015 – Nitriansky vínny festival.

Začiatok podujatia je v piatok 6. novembra 2015 o 16.00 hod.

Viac informácii na – www.nvf.sk

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia

Pridaj komentár