Nesmrteľné kožené peňaženky od Martin Leather

 

Držať v ruke kus poctivej roboty a kvality je skutočne skvelý pocit. Týmto sa vyznačujú peňaženky z dielne Martin Leather.

V dnešnej  ” spotrebnej dobe ” je problém nájsť kvalitnú peňaženku, ktorá by vám vydržala viac ako len 4 roky. Pri výrobe týchto peňaženiek sa používa len kvalitná hovädzia koža s hrúbkou takmer 1 mm. Len pre porovnanie ” prefabrikované ” kožené peňaženky sú vyrábané z kože hrubej max 0,3 mm , teda ak sa skutočne jedná o pravú kožu.

Odporúčame :  Michal Žigo: Moja cesta k obuvníckemu remeslu začala už na strednej škole

Rôzni výrobcovia označujú svoje výrobky ako ” Echtes Leder  ” a pritom sa veľa krát jedná len o napodobeninu kože. Naopak ,pri peňaženkách Martin Leather ide skutočne o pravú nefalšovanú kožu. Už len privoňať si k nej je skvelý pocit.

Každý jeden kus z dielne je originál, nepoužívajú sa žiadne formy a lisy. Jedná sa o 100% handmade. Každý jeden kus kože je ručne vyrezávaný, farbený, opracovávaný a samozrejme celá peňaženka je ručne šitá. Žiadne stroje len dve ruky a hlava plná nápadov. Takéto šitie má neskutočnú odolnosť, pretože sa šije s kvalitnými splietanými a voskovanými niťami.

Peňaženka z dielne Martin Leather je skvelým darom pre niekoho, na kom vám záleží a chcete ho obdarovať niečím JEDINEČNÝM a ORIGINÁLNYM.

Odporúčame :  Fotogaléria: Vladimír Kostelanský a jeho tvorba nožov a sekier. Pri jej prehliadnutí sa zamiluje každý chlap

Objednať alebo pozrieť celú tvorbu Martin Leather si môžete tu –KONTAKT

Nesmrteľné kožené peňaženky od Martin Leather

Nesmrteľné kožené peňaženky od Martin Leather

martin leather penazenka

nesmrtelna penazenka

nesmrtelne penazenky

panske penazenky

Martin leather kozene penazenky na mieru

penazenka martin leather

penazenka rucna praca

penazenka z pravej kozi

penazenka

prava koza penazenka rucna praca

 

autor: Martin Leather

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia

Pridaj komentár