Máte kamenný obchod / eshop alebo ste remeselník? Vianoce s remeslami – nájdite nové možnosti, spoluprácu a odberateľov

 

Do tej pravej vianočnej atmosféry nám zostáva ešte veľa času. No ako sa hovorí “pripraveným šťastie praje”. Či už ste priamo výrobca alebo majiteľ obchodíku so záujmom o rozšírenie sortimentu tohoto druhu výrobkov, dokážeme vás včas prepojiť. Čo tým získate?

Vieme, že výroba má svoj postup a samozrejme aj čas

Mnoho ľudí si teraz isto povie, že ešte je čas – kam sa ponáhľať? Áno máte pravdu. Z vášho pohľadu. No z pohľadu remeselníka / výrobcu to nie je také jednoduché a príprava od výroby, transportu, skladovania a množstva postupov s tým súvisiacich – nejde v praxi tak ľahko, ako by sa na prvý pohľad pre bežného zákazníka mohlo zdať. Práve pre to sme sa rozhodli prepojiť slovenských výrobcov a odberateľov, a tak podporiť a pomôcť umiestniť na regály obchodov (alebo aj eshopov) nové produkty vyrobené na Slovensku.

Odporúčame :  Remeselné Vianoce: Vyberte si produkty od poctivých slovenských remeselníkov

Čo tým viete získať?

Remeselník / výrobca – dokáže osloviť nových odberateľov, ktorých inak nemá ako osloviť. Nemá k dispozii žiadne kontakty, nevie si ich nájsť alebo on sám nemá dostatok času popri výrobe, aby oslovoval a “mrhal” zbytočne svojím časom neefektívnymi spôsobmi. My vám to dokážeme uľahčiť. Otázka na záver – dokážete predať všetok svoj vyrobený sortiment alebo s ním máte nakoniec starosti aj po Vianociach? Prečo je tomu tak? Môžete to tento rok zmeniť.

Majiteľ obchodu alebo eshopu – jedným správnym zadaním dokážete osloviť presne takých výrobcov, akých očakávate. Ponuky s ich tvorbou viete mať k dispozícii v krátkom časovom horizonte – na vás už len zostáva správna voľba a výber. Spolupráca medzi vami môže začať. Nedajte sa predbehnúť konkurenciou.

Vianočná sezóna je presne ten moment, na ktorý sa mnoho z vás najviac teší z celého roka.

Ako nás kontaktovať

V prípade otázok a podmienok k spolupráci s nami nás kontaktujte mailom – na info@remeselnikzoslovenska.sk alebo telefonicky na 0949 816 505

Reálne sme už pomohli nejednému remeselníkovi alebo majiteľom obchodokov. Pomôžeme aj vám?

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju vianočnú tvorbu včas a nájdite nových odberateľov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia