Ľudový jarmok Pod vŕbičkami – 6. augusta 2016

 

Dobrého zdravia, vinšujem

Na známosťi sa dáva, že dňa 06. augusta roku Pána 2016 sa uskutočňí Ľudový jarmok Pod vŕbičkami v Nedožeroch-Brezanoch. Ďaľej sa oznamuje, že každý, kto záujem a interest má, môže sa jarmoku zúčastňiť.

Dovoľujem si vás pozvať v dostatočnom predsťihu, aby sťe si do kaľandára sťihľi napísať, že 6. augusta sa ešte pred dožinkami stretňeme v Nedožeroch-Brezanoch.

Odporúčame :  HĽADÁME remeselníkov na jesenný Nitránsky rínek 30. septembra v Nitre. Prihláste sa

Iďe o prezentáciu ľudových výrobkov spojenú s predajom a ukážkou práce. Začiatok je plánovaný cca o 11tej hoďine doobeda. Komu budú v bruchách muzikanťi vyhrávať, tak si môže pochutnať na dobrom guláši a domácich biaľošoch (koláčoch) a pagáčoch.

Za jarmočnô miesto ňeplaťíťe. Tento rok buďeme mať aj 10 stánkov, ktoré budú prednostňe dané remeselňíkov, ktorí vlastný stánok ňemajú.

Prednosť dostanú tí remeselňíci, ktorí vyrábajú pôvodné ľudové výrobky z dreva, ľanu, kože – napríklad fujaristi, tkáči, garbiari a iní. Prihlášku a pokyny k ňej nájďeťe tu – https://drive.google.com/folderview?id=0B4jvX5y6_E68WW1IbWd0Z1Zhb2s&usp=drive_web

K prihláške je potrebné pripojiť ukážku tvorby (link na stránku, fotografie). Prihlášky bez ukážok ňebudú akceptované. Organizačný tím si vyhradzuje právo odmietnuť ňiektoré prezentácie. Vyplnené prihlášky posielajťe na mail – maticanb@gmail.com

Poobeďe vystúpia FSk Lubená (Poluvsie), FS Rozmajrín (Levice), FSk Marinka (Nováky) a do noci buďe do tanca hrať ľudová muzika (možno aj cimbalovka) 🙂

PS – Aby sme sa vyhli vlaňajšej situácii, kedy sa podarilo jednému predajcovi nás dobre o…kabátiť, prihlášky bez ukážok tvorby (link alebo fotografie) nebudú akceptované. Kvôli tomu predajcovi sa na nás zdvihla vlna kritiky, takže sa tomu chceme vyhnúť a preto tieto opatrenia.

Ďakujeme za porozumeňia.

Viac informácii nájdete tu – www.ludovyjarmok.blogspot.sk

Kontakt – Bibiána Šimová, ml. mail: maticanb@gmail.com

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia