Hľadáme výrobcov handmade šperkov, bižutérie a módnych doplnkov

 

Do našich útulných predajní IRIS – Šperky & Bižutéria v OC Centro Nitra a OC Galéria Nitra (plánované znovuotvorenie vo februári) by sme radi priniesli jedinečnost a kvalitnú ručnú prácu, ktorú ľudia začínajú čím ďalej, tým viac vyhľadávať.

Oslovujeme vás – šikovných výrobcov, ktorí radi trávite čas tvorbou originálnych šperkov, bižutérie, či módnych doplnkov. Sortiment v našich priestoroch chceme rozšíriť práve o tento druh výrobkov –  jedinečné kúsky, ktoré nie je možné kúpiť v bežných obchodoch. Zároveň je to pre vás možnosť prezentácie, spôsob, ako môžete zviditeľniť svoju tvorbu.

Prezentácia tvorby

Obchodné priestory plánujeme rozdeliť na dve samostatné časti. Prvá časť venovaná nášmu pôvodnému sortimentu – oceľové šperky, strieborné šperky, hodinky a bižutéria.

Druhá časť bude zameraná výhradne pre handmade tvorbu. Každý výrobca bude mať vymedzený priestor len pre svoje šperky, ktoré budú jasne prezentované pod vašim menom či značkou. Zákazníci majú záujem o jedinečné výrobky, ktoré majú príbeh. Vnímaná hodnota výrobkou ide ruka v ruke s vnímaním jedinečnosti vloženej práce do daného diela, osobitosti človeka, ktorý túto prácu vykonal. Veľmi radi uvedieme bližšie informácie o výrobcovi, odkážeme na Facebookovú stránku, či web, kde prezentuje svoju tvorbu.

Dodanie výrobkov

Výrobca, ktorý je schopný priniesť svoje šperky osobne k nám do predajne, osobne spozná náš tím, vyberie si priestor, čo je isto veľká výhoda.  Neradi by sme sa však obmedzovali iba na výrobcov z okolia Nitry – vítaný je určite každý, kto prejaví seriózny záujem. Určite nájdeme spôsob spolupráce výhodný pre obe strany.

Spôsob spolupráce

Pre bližšie informácie nás kontaktujte :

mailom na mhtradenitra@gmail.com

telefonicky na – 0902 203 723

Naša Facebook stránka – https://www.facebook.com/IrisSperkyBizuteria

 

 

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

]

Vyjadri svoj názor

x diskusia