Hľadáme remeselníkov: Stredoveký deň – „Život v pevnosti“ v kláštore Bzovík

 

Už 22. septembra 2018 otvorí pre všetkých návštevníkov svoje brány opevnený kláštor v Bzovíku, aby všetkým ukázal, ako sa žilo za jeho bránami v období stredoveku.

Počas bohatého programu, ktorý pripravilo OZ Pod hradom, bude celebrovaná svätá omša v latinskom jazyku, možnosť vychutnať si ukážky šermu, či pozrieť si ručné práce rôznych remeselníkov. Avšak, organizátori stále hľadajú remeselníkov, ktorí by boli ochotní predviesť svoje umenie a taktiež predávať vlastné výrobky v krásnom prostredí opevneného kláštora v Bzovíku.

V prípade záujmu a zistenia podrobnejších informácií kontaktujte Matúša Dlhopolca na telefónnom čísle: 0903 415 159 alebo mailom: matisdlhopolec@gmail.com

Priestor pre remeselníkov je poskytnutý bezplatne.

 

Informácie o podujatí:

 

 

Tu mohol byť aj váš kurz alebo podujatie. Ste organizátorom kurzov a podujatí? Zviditeľnite sa a oslovte verejnosť alebo remeselníkov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2018 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia

Pridaj komentár