HĽADÁME REMESELNÍKOV: Návrat tradícií do Topoľčianok. Prihlásiť sa môže až 70 remeselníkov

 

Mnohí si možno spomínate na preslávený jesenný jarmok v Topoľčiankach, na ktorom sa stretli stovky predajcov a tisíce návštevníkov. Schádzali sa na ňom ľudia miestni aj zo širokého okolia.

Dnes sú Topoľčianky významnou vinárskou obcou s národným žrebčínom a kaštieľom s najkrajším anglickým parkom na Slovensku. Obec Topoľčianky je miestom konania najrôznejších akcií, niektoré, ako 1. Máj, či Vinobranie navštívi v priemere aj 15 000 návštevníkov.

Pri príležitosti Vinobrania organizuje miestna Asociácia subjektov cestovného ruchu dňa 8. septembra 2018 – Festival tradičných remesiel a chutí spojený s predajom výrobkov. Festival tradičných remesiel a chutí bude prebiehať priamo pred kaštieľom, na začiatku anglického parku. Organizátor sa sústreďuje na poctivých remeselníkov a nie predajcov zakúpeného tovaru, aby bolo podujatie čo najautentickejšie.

Atraktívne umiestnenie stánkov medzi historickou budovou žrebčína, kaštieľom a Vinobranie v obci sú zárukou vysokej návštevnosti. Cieľom podujatia je priniesť návštevníkom zážitok z prezentácie našich tradícií, umiestnených v centrálnej zóne obce. Asociácia subjektov cestovného ruchu je občianske združenie, ktorého činnosť je zameraná na prezentáciu obce Topoľčianky a jej činnosť nieje zameraná na tvorbu zisku, preto sú poplatky za predajné miesta iba vo výške nákladov Asociácie.

Organizátor chce vyzdvihnúť a odprezentovať čo najviac remesiel s celkovým počtom 70 predajných miest, taktiež si organizátor vyhradzuje právo na limit jednotlivých druhov remesiel. Využite príležitosť na svoju prezentáciu na tomto atraktívnom mieste a prihláste sa.

Termín konania: 8. septembra 2018

Termín uzatvárania prihlášok: 20. augusta 2018

 

Máte záujem? Prihláste sa a vyplňte nasledovný formulár: 

 

 

 

Tu mohol byť aj Váš kurz. Ste organizátorom kurzov a workshopov? Zviditeľnite sa a oslovte verejnosť alebo remeselníkov.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2018 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia