Elegantné štóly a nákrčníky pre dámy, ktoré majú rady vkus. Pripravte sa na zimu

 

R-line je značka odevných doplnkov, ktoré vyrábajú manželia Janka a Rasťo už čosi vyše 4 rokov. Popri každodenných rodičovských povinnostiach veľa času trávia vo svojej dielni, kde sa realizujú a tvoria rôzne doplnky pre deti, či dospelých.

„Táto práca nás nesmierne baví. Jednak sme neustále spolu a jednak sa vzájomne dopĺňame, či už pri práci, alebo v nápadoch. Sme skrátka dobrý kreatívny tím! Disponujeme množstvom rozličných textilných materiálov, s ktorými pracujeme a je niekedy úžasné pozorovať, ako sa dajú pretvárať do výrobku, z ktorého sme nakoniec nadšení. Nápadov je dosť a tak častokrát na ich realizáciu popri výrobe osvedčených a veľmi žiadaných výrobkov nezostáva veľa času. „ vyjadril sa Rasťo.

Pri poslednom úspechu kolekcie venovanej najmä deťom a mužom, okrem iného prispeli tentokrát aj niečím iným. Skrzla tu myšlienka obohatiť šatník aj nežnejšej časti nášho obyvateľstva a to dámam.

Zalovili sme v našom sklade materiálov a našli sme tam veľmi vďačné, na zimu ako stvorené kožušiny. Dlho na seba nenechali čakať a za pár dní vyšli z našej dielne veľmi elegantné a štýlové kožušinové štóly a goliere, variabilné a nositeľné na viacero spôsobov. Neomrzia iba jediným  použitím, ale zakaždým sú iné. Svojimi materiálovými vlastnosťami príjemne zahrejú aj v tých najnižších teplotách a dodajú klasickému, obyčajnému kabátu, bunde či svetru elegantný vzhľad a úplne iný nový rozmer. A tak výsledok sami posúďte.

r-line kozusinove stoly a goliere 1

r-line kozusinove stoly a goliere 2

r-line kozusinove stoly a goliere 3

r-line kozusinove stoly a goliere 4

Odporúčame :  Fotogaléria: Rastislav Baláž mení chlapcov a dospelých chlapov na elegantných gentlemanov

2. Ďalším jedinečným riešením na zohriatie krku je kožušinový golier so zamatovou viazačkou

Ako luxusný doplnok akéhokoľvek odevu vás nikdy nezradí a zažiarite s ním kdekoľvek a kedykoľvek. Golier je vyrobený z umelej kožušiny cyklámenovej farby a viaže sa čiernou zamatovou viazačkou. Možnosť vyrobiť aj čiernej, šedej, alebo hnedej kožušiny.

golier so zamatovou viazackou 1

golier so zamatovou viazackou 2

golier so zamatovou viazackou 3

3. Štóla je vyrobená z umelej kožušiny čiernej farby striekanej šedým melírom

Luxusný vzhľad jej dodáva šálové ukončenie so strapcami. Jej jedinečnosť podtrhla brošňa kvetu v podobe orchidei, ktorá bola špeciálne vyrobená práve pre ňu. Táto veľmi variabilná štóla sa dá nosiť na viacero spôsobov, či už ako klasická štóla s previazaním šálového ukončenia, nositeľná vpredu, alebo na boku, alebo ako nákrčník, dva krát omotaný okolo krku. V prípade záujmu o inú farbu kožušiny ( čiernu, hnedú, červenú) nás neváhajte kontaktovať.

stola vyrobena z umelej kozusiny 1

stola vyrobena z umelej kozusiny 2

stola vyrobena z umelej kozusiny 3

stola vyrobena z umelej kozusiny 4

4. Kožušinový golier so zamatovou viazačkou, príjemne hrejivý poslúži aj v tých najchladnejších zimách

Golier je vyrobený z umelej kožušiny hnedej farby a viaže sa hnedou zamatovou viazačkou. V prípade záujmu o inú farbu kožušiny (čiernu, inú hnedú, bielu, cyklámenovú), či inú farbu zamatu nás neváhajte kontaktovať.

kozusinovy golier so zamatovou viazackou 1

kozusinovy golier so zamatovou viazackou 2

kozusinovy golier so zamatovou viazackou 3

5. Štóla, veľmi originálna a navyše praktická, je dnes veľmi žiadaným doplnkom každej ženy

Štóla je vyrobená zo 100% vlnenej tkaniny so zaujímavým plastickým vzorom tkania, podšitá 100% ľanom. Na lem štóly bol použitý vlnený materiál v príbuznom odtieni hnedej farby tak, aby to spolu celé ladilo. Hnedý lem štóly bol ozvláštnený jutovým špagátom, z ktorého bolo vytvorené aj efektné ručne vyšívané kryté zapínanie. Štóla sa nosí dva krát obtočená okolo krku so zapínaním na ramene a to patentom.

Použitím výlučne prírodných materiálov pri výrobe tejto štóly sme tak vytvorili jedinečné dielo pre všetkých milovníkov natur oblečenia.

stola z vlnenej tkaniny 1

stola z vlnenej tkaniny 2

stola z vlnenej tkaniny 3

stola z vlnenej tkaniny 4

stola z vlnenej tkaniny 5

6. Štóla je vyrobená z umelej kožušiny hnedej farby s nižším vlasom

Luxusný vzhľad jej dodáva viazačka vyrobená zo saténu jemne zlatistej farby. Táto veľmi variabilná štóla sa dá nosiť na viacero spôsobov, či už ako klasický golier s uviazaním mašle vpredu, alebo ako nákrčník, dva krát omotaný okolo krku a uviazaním mašle kdekoľvek. V prípade záujmu o inú farbu kožušiny ( bielu, inú hnedú, červenú, čiernu) nás kontaktujte správou a dohodneme sa.

stola z umelej kozusiny golier 1

stola z umelej kozusiny golier 2

stola z umelej kozusiny golier 3

7. Pánske nákrčníky oživia šatník každého pána a zároveň poslúžia aj ako vhodná ochrana krku v nečase

Nákrčníky sú vyrobené z kvalitného materiálu v zložení 100% polyakryl. Vďaka výborným materiálovým vlastnostiam a to najmä hrejivosti sú vhodné najmä na nosenie  v jeseni i zime. Voľnosť nákrčníkov je stiahnutá koženým pruhom so zapínaním na nit. Nákrčník je ušitý v tvare dutého valca a nosí sa tri krát obtočený okolo krku.

panske nakrcniky 1

panske nakrcniky 2

panske nakrcniky 3

8. Pánske pletené nákrčníky ako neprehliadnuteľné doplnky každého muža, ktoré majú využitie najmä v zimnom období

Nákrčníky sú vyrobené z kvalitnej vlny v zložení 100% polyakryl, a vyrabame ich v dvoch farbách: čiernej a šedej. Sú veľmi príjemné na dotyk, mäkké, nepichajú a tak sa budú určite dobre nosiť. Voľnosť nákrčníkov je stiahnutá koženým pruhom so zapínaním na nit. Nákrčníky sú upletené v tvare dutého valca a nosia sa dva krát obtočené okolo krku.

panske pletene nakrcniky 1

panske pletene nakrcniky 2

Odporúčame :  JANA ŽIFČAKOVÁ: Chcem oživiť remeslo, ktoré na Slovensku pomaly vymiera

9. Ľanové nákrčníky sú vyrobené z kvalitných írskych ľanov v kombinácii farieb šedej, tmavomodrej a čiernej

Voľnosť nákrčníkov je stiahnutá koženým pruhom so zapínaním na nit. Nákrčníky sú ušité v tvare dutého valca a nosia sa dva krát obtočené okolo krku. Ľan je prírodný materiál, ktorý je svojimi vlastnosťami veľmi príjemný a dobre nositeľný. Je prirodzene antibakteriálny a 100% tný  prírodný je vhodný aj pre alergikov. Neelektrizuje a má výborné termoregulačné vlastnosti. Je priedušný, dobre odvádza teplo a vlhkosť, v lete chladí a v zime hreje. Ľan je krčivý a na dotyk tvrdší, no nosením sa zmäkčuje a je nenáročný na údržbu

lanove panske nakrcniky 1

lanove panske nakrcniky 2

lanove panske nakrcniky 3

10. Nákrčníky rôznych farieb, vyrobené zo starostlivo vyberaných materiálov, vhodne doplnené koženými sponami

Každý jeden aj z vyššie zobrazených vieme vyrobiť aj v detskom prevedení a tak môžu byť pekne zladení otecko so synom.

panske nakrcniky roznych farieb 1

panske nakrcniky roznych farieb 2

panske nakrcniky roznych farieb 3

zdroj: Rastislav Baláž

 

Máte záujem o informácie alebo zakúpenie produktov? Kontaktujte výrobcu na tomto odkaze ->> R-line

 

 

Páčil sa Vám článok? ? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz.

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2017 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU

Copyright © Verman group s.r.o. Všetky práva vyhradené. Verman group si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Vyjadri svoj názor

x diskusia