Aneta Šuhajdová: Na práci si dávam veľmi záležať, aby bola precízna a vypracovaná k dokonalosti

 

Už od malička ma bavila kreatívna tvorba veškerého druhu – od kreslenia, cez šitie, háčkovanie, pletenie. Boli obdobia, kedy som sa venovala vždy jednej, alebo viacerým z týchto činností a hľadala som tú, ktorá ma bude najviac napĺňať.

Akonáhle som sa oboznámila s technikou falošný patchwork a vyskúšala ju, veľmi ma to nadchlo a zistila som, že toto bude asi to, čo som celý život hľadala. Začala som s tvorbou veľkonočných a vianočných ozdôb, veľa som si študovala na internete návody a skúšala rôzne nové spôsoby aj materiály. Zostala som tomu verná dodnes.

Založila som si na FB moju vlastnú stránku

Anette Art and Inspirations v roku 2014, kde som začala svoju tvorbu prezentovať a akonáhle som videla, že mi pribúda fanúšikov na stránke stále viac a viac, hnalo ma to dopredu. Ale nechcela som zostať len pri jednej z techník, tak som si začala hľadať návody na internete k technike kanzashi. Túto som si veľmi zamilovala a akonáhle som našla spôsob, ako sa tvoria kytice, začala som sa venovať aj tomuto a postupne som prichádzala na nové nápady, kde sa dá táto technika uplatniť a začala som vyrábať kytice zo saténových stúh, rôzne svietniky, fotorámiky, kabelky a iné doplnky.

Na práci si dávam veľmi záležať

Aby bola precízna a vypracovaná k dokonalosti. Celú moju tvorbu môžte vidieť v albumoch na mojej stránke, na ktorú vás srdečne pozývam: https://www.facebook.com/AnetteArt-and-Inspirations

Fotogaléria:

 

 

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho alebo nižšie zanechajte svoj odkaz remeselníkovi. Podporte ho v jeho tvorbe :)

Tu mohol byť aj Váš článok. Prezentujte svoju tvorbu – ukážte sa ľuďom  i Vy.

Kontaktujte nás na : info@remeselnikzoslovenska.sk

 

© 2016 PODPORME REMESLÁ NA SLOVENSKU, Všetky práva vyhradené

Vyjadri svoj názor

x diskusia